Jak žít a pracovat beze stresu

Naučte se jak si udělat v sobě pořádek, jak si vytvořit pevné základy vntřní stability, jak si ji udržovat a pečovat o sebe. Naučte se jak se jednou pro vždy odprostit od vnějších narušitelů. Naučte se dávat energii a čas podstatným záležitostem pro Vás. Naučte se průběžně pracovat sami se sebou.

Jak si udržet vztah a sex s partnerem

Máte pocit, že už to ve Vašem vztahu není ono? Vidíte se méně se svojí drahou polovičkou? A když jste spolu, tak řešíte neustálé povinnosti? Odcizujete se? Chybí Vám zájem partnera/ky, fyzický dotek a kontakt? Máte obavu, že když se o tom zmíníte, že budete odmítnuti? Pak je toto téma právě pro Vás...

Jak úspěšně komunikovat

Chcete zíkat maximum z Vašich jednání a schůzek? Naučte se rozlišovat typy lidí a používat ten správný styl komunikace pro oboustrannou spokojenost. Naučte se vnímat druhého a naslouchat jeho projevu či žádosti. Načte se nacházet kompromisy a nové zdroje. Naučte se spolupracovat. Máte obavu vystoupit před veřejností? Naučte se praktické techniky, triky jak se cítit sám se sebou spokojeně.

Jak úspěšně skloubit práci a osobní život

Připadáte si, že trávite v práci věčnost a na soukromí Vám nezbývá dostatek času? Stíháte a doháníte něco neustále? Pojďte se podívat, jak to reálně ve Vašem životě máte a jak byste to chtěli ideálně mít? Co si odnesete? Užitečné nástroje a postupy, které budete moci průběžně aktivně používat.

Cítíte se být osamělí?

Máte toho hodně a cítíte, že jste v tom sami? Chybí Vám někdo, s kým byste si o všem popovídali, někdo kdo by Vám naslouchal a třeba i poradil? Chybí Vám zájem či podpora partnera/ky? Máte obavy a cítíte se zranitelní nebo nepochopení? Máte nějaká očekávání, která se Vám neplní? Nebo snad doměnky? Pojďte si o tom všem popovídat a naučíte se jak nově k sobě a svým blízkým přistupovat...

Máte o sobě pochybnosti? 

Myslíte si, že byste se potřebovali v něčem zlepšit či zdokonalit? Nebo se potřebujete naučit cokoliv nového a nevěříte si? Myslíte si, že už Vám nejde učení automaticky, tak jako dřív? Nevadí, každý máme své tempo a každý se vyvíjíme individuálně. Pojďte se naučit užitečné nástroje a techniky jak se sebou efektivně pracovat, abyste si dostatečně veřili a začali se zdokonalovat ve všem, v čem potřebujete.

Jak komunikovat s dospívajícími dětmi

Jste bezradní se svými dospívajícími dětmi, kteří už dětmi moc nejsou? Prosazují si Vaše děti vlastní názor a ten Váš je vždy špatný, zastaralý a nepoužitelný? Trápí Vás tento přístup a přímé chování Vašich dětí? Vždyť to s nimi myslíte přece dobře a chcete jim pomoci... Ale Vaše děti to tak nevnímají... Pojďte se naučit mluvit jazykem a vidět očima Vašich dětí...

Mezilidské vztahy ve firmě

Lidské zdroje by měli patřit k největším hodnotám každé úspěšné firmy. Že tomu tak u Vás ještě není, nebo Vám vnitrofiremní vztahy skřípou? Pojďte se naučit účinné nástroje a postupy, které snadno zařadíte do firemního života. Naučte se jak se motivovat chtít vzájemně vycházet a táhnout za jeden provaz.

Jak se dostat do kondice

Necítíte se fit? Máte nějaké to kilečko navíc? Chybí Vám čas a motivace se začít hýbat? A jak vypadá Váš jídelníček? Nemáte dostatečnou pauzu na oběd? Nepijete vůbec čistou vodu? Nespíte dostatečný počet hodin? Nikdy není pozdě udělat změnu! Takže pokud se skutečně chcete cítit lépe a tímpádem být i v pohodě a zlepšit si život na všech úrovních, máte jedinečnou příležitost se naučit jak na to.

Jak vystoupit ze začarovaného kruhu

Opakují se Vám neustále ty stejné nebo podobné situace? Nedokážete opustit nějaký vzorec chování? Nedokážete se odpoutat od někoho nebo od něčeho? Pojďte se podívat co je příčinou a na souvislosti s tím spojené. Naučte se techniky a návody jak z Vašeho začarovaného kruhu vystopit jednou pro vždy ven.

Jak se odprostit od toho co bylo...

Žijete minulostí? Litujete toho co se stalo nebo nestalo? Nedokážete se od nějaké situace z minulosti odpoutat? ... Tím vším Vám ale uniká Vaše cenná energie a nezůstává Vám jí dostatek na to žít naplno v přítomnosti. Naučte se praktické nástroje a techniky jak se vypořádat s minulostí, jak přijmout svoji minulost, odpustit a nechat ji být...

Cítíte se vyhořelí?

Chodíte do práce už jen ze zvyku? Zjistili jste, že Vás tato práce už nenaplňuje? Nebo Vás nebaví pracovní systém či kolegové? Pojďte zjistit, zda pro stávající práci můžete ještě něco udělat. Pokud ne, nastal čas na změnu. Pojďte najít hlubší smysl Vaší práce..

Jak najít chuť a energii do další práce

Děláte Vaši práci rádi a dobře, ale vnější faktory Vám ji znesnadňují a komplikují? Jsou před Vás stavěny nové výzvy? Jsou na Vás kladeny další a vyšší nároky? Chybí Vám něco k tomu, abyste mohl pokračovat dál? Pojďte se naučit efektivní nástroje jak najít vnitřní motivaci a jak s ní průběžně ve svém životě pracovat.

Jak rozporcovat slona ... reálně k plnění cílů

Čeká Vás úkol, který jste doposud nedělali? Stojíte před zásadním rozhodnutím? Ztratili jste se ve Vašem plném nasazení a nevíte s čím začít nejdříve? Pojďte se naučit účinné postupy a návody, jak se v takové situaci zklidnit, jakou zaujmout pozici, abyste lépe uviděli Váš směr. Naučte se techniky jak rozporcovat slona :o)

Úspěch a peníze

Začínáte v novém oboru a nechcete nic nechat náhodě? Snažíte se pracovat co to dá, dáváte do práce vše, ale přesto jen šlapete vodu a očekávaný výsledek nepřichází? Pojďte se podívat na Vaše přesvědčení co pro Vás znamená úspěch a jaký máte postoj k penězům. Naučte se přínosné postupy a techniky jak se stát úspěšným a mít dostatek peněz na vše co ve svém životě chcete mít.

Koučink na jakékoliv VAŠE TÉMA... 

Chybí Vám konkrétní téma nebo problém, který Vás trápí a chcete jej vyřešit? Přejete si zvolit tento problém jako téma k řešení? Samozřejmě, i s tímto Vám jsem schopna pomoci. Promyslete si Vaše téma a objednejte se na koučovací hodinu. Připravím Vám koučovací hodinu přímo na míru, včetně potřebných nástrojů, praktických technik a užitečných postupů.