Jak se naučit ovládat stres, aby se Vám žilo lépe.

Naučte se užitečné nástroje, které můžete používat, abyste si sami pomohli od tlaku na sebe! Co si odnesete? Zbrusu nový revoluční způsob, Jak přistupovat sami k sobě, Jak se pozorovat, Jak se sebou komunikovat, Jak nepřestávat na sobě průběžně pracovat..

Jak se naučit správně rozhodovat.

Začněte myslet, jak jste doposud nemysleli a dělat věci co jste nedělali! Naučte se Jak přemýšlet a Jaké nástroje použít, abyste si život zjednodušili ne naopak. Objevíme vaše Hodnoty, které jsou základem vašeho života. Projdeme společně milníky, kterých se mnohdy nevědomky dopouštíme...

Podpora zvládnutí nové manažerské role

Co si odnesete? Revoluční praktické nástroje, postupy, triky, návody, které můžete použít, abyste si sami pomohli od trápení! Zdokonalíte vaše dovednosti a schopnosti, sestavíte strategii, abyste uspěli na nové pozici.

Jak pečovat o zaměstnance.

Co vám workshop přinese? Projdeme společně milníky, kterých se mnohdy nevědomky dopouštíme. Naučíte se Jak komunikovat, Jak se správně ptát, Jak naslouchat, Jak projevit zájem, Jak sloučit pracovní a osobní vazby. Konkrétní návody, typy jak odhalit lidskou tvář zaměstnanců... 

Workshop na jakékoliv VAŠE TÉMA...

Nenašli jste téma či problematiku, kterou chcete řešit? Přejete si vytvořit workshop neboli pracovní seminář na míru na toto Vámi specifikované téma? Rádi Vám toto téma připravíme přímo pro Vaše potřeby, včetně užitečných nástrojů, návodů, praktických triků a technik.